Cholera!” Elizabeth Olsen wzdycha do siebie – w sposób rozdrażniony,

 

Cholera!” Elizabeth Olsen wzdycha do siebie – w sposób rozdrażniony, to jest ostatnia rzecz, której dziś potrzebuję – po drugiej stronie naszej rozmowy telefonicznej. Ma na to tylko 27 minut wywiad podczas przerwy na lunch, wyjaśnia, a jej butelka wody właśnie wtoczyła się pod samochód, a teraz próbuje ją złapać.

➡️➡️➡️Read more: https://band.us/band/88794620/post/3

Zegar tyka — do 26 minut, potem do 25 — ale nie jestem zbyt zdenerwowany. Jest to moment, z którym można się utożsamiać i to jest rodzaj ogólnej atmosfery Olsena. Na planie sesji zdjęciowej InStyle, ona mnie trochę tej dziewczyny z liceum – tej, która była fajna, ale wciąż przyjaźni się ze wszystkimi. Na chwilę możesz zapomnieć, że aktorka jest spokrewniona z mega-sławnymi bliźniakami, gwiazdami filmów Marvela (oraz nadchodzącym programem telewizyjnym WandaVision) lub jest producentem wykonawczym jej serii Facebook Watch, Sorry For Your Loss , w którym gra również główną rolę.

Ten ostatni kredyt jest powodem, dla którego rozmawiamy. Ostatnio godzinami szlochałem do telefonu, oglądając prawie dwa sezony Olsen jako Leigh, młoda kobieta przeżywająca wiele etapów żałoby po śmierci męża. Nie jest to do końca beztroski serial, ale jest kilka zabawnych momentów i skomplikowanych (ale bardzo atrakcyjnych) historii miłosnych.

➡️➡️➡️Read more: https://padlet.com/polskieubrania5/Ubrania/wish/2285085950

„Naprawdę chcieliśmy skupić się na najmniejszych momentach pierwszego sezonu” – wyjaśnia Olsen, przypominając mi, jak Leigh kłóciła się o powrót do pracy lub świętowanie jej urodzin. „Ale w drugim sezonie chcieliśmy, aby Leigh zaczął w innym miejscu. Rzeczą, nad którą naprawdę chciałem pracować z Kitem [Steinkellner, scenarzystą i twórcą serialu], było to poczucie rozpędu i napędu do przodu. podejmuj większe ryzyko i popełniaj większe błędy”.

 Niewiarygodna Kaitlyn Dever
Jako ktoś, kto jest w pełni pochłonięty programem – który jest obecnie w drugim sezonie; nowy odcinek ukazuje się w każdy wtorek — mogę śmiało powiedzieć, że jest wiele momentów wartych wdechu. Ryzyka i błędów, zwłaszcza po stronie Leigha, jest mnóstwo.

PŁASZCZ I BUTY GABRIELA HEARST. ZDJĘCIE: EMMA ANDERSON.

➡️➡️➡️Read more: https://linktr.ee/polskieubrania

Nie było jednak błędem, że Olsen pracował za kamerą w serialu, a nie tylko przed. Podczas naszej rozmowy długo opowiada o tym doświadczeniu — jak bardzo lubi być częścią procesu twórczego, od pierwszego szkicu do końcowego cięcia; jak w końcu jest wystarczająco pewna siebie, by wyrażać szczere opinie; jak czuje, że dodaje wartość. Ludzie prawdopodobnie pomyślą, że to nudne, mówi mi, ale miło jest słyszeć, jak oddana i pełna pasji jest gwiazda.

„To jest wyczerpujące i nie ma weekendów” – dodaje, przeglądając swój harmonogram, który trwa 10 miesięcy (w przeciwieństwie do czterech, które potrzeba na filmowanie). „Nie chodzi tylko o zapamiętywanie linijek lub studiowanie postaci. Starasz się, aby pewne kontury brzmiały dobrze przez trzy odcinki od teraz, albo żeby szkice wyglądały dobrze, albo edycje. Robisz notatki na ten temat. po prostu zostać aktorem, ale to naprawdę satysfakcjonujące”.

Jednak pomimo zamiłowania Olsen do swojej pracy, nie jest typem, który spędza godziny przed telewizorem.

„Oglądam dużo sportu, bo jest jesień i sport jest cały czas w toku” – mówi, szokując mnie, gdy pytam, jakie programy jej się podoba. Mimo to Olsen lubi dobrą zabawę. „Oglądałem The Sopranos, ale musiałem zrobić sobie przerwę, ponieważ przyprawiało mnie to o koszmary. I pożerałem Killing Eve i Fleabag.

Następnie pyta, czy kiedykolwiek słyszałem o Riverdale (mam), ujawniając, że w jakiś sposób właśnie dowiedziała się, że istnieje.

„Nigdy tego nie oglądałem, po prostu wiem, że to rzecz. I najwyraźniej to też jest bardzo duża rzecz”.

Oczywiście każda rozmowa z Olsenem musi zawierać rozmowę o modzie. Aktorka określa swój styl na co dzień jako męski i oversize.

➡️➡️➡️Read more: https://www.instapaper.com/p/Polskieubrania

„Sukienki sprawiają, że czuję się trochę śmiesznie. „Po prostu lubię, gdy wszystko jest naprawdę łatwe i wygodne. Nic wybrednego. Nie lubię ubrań zwracających uwagę na ciało”.

Strój, który ma na sobie podczas naszej rozmowy — „czarne bawełniane spodnie oversize, czarny guzik i pantofelki” — jest tym, co uważa za swój wymarzony look.

„Czuję się bardzo komfortowo, ale nie wyglądam niechlujnie. Wyglądam, jakbym miał punkt widzenia i opinię”.

Table of Contents

Calculate your order
Pages (275 words)
Standard price: $0.00

Latest Reviews

Impressed with the sample above? Wait there is more

Related Questions

Information Systems for Business and Beyond Questions: Link for Chapter

Information Systems for Business and Beyond Questions: Link for Chapter 10 Content: https://opentextbook.site/informationsystems2019/chapter/chapter-11-globalization-and-the-digital-divide-information-systems-introduction/ Chapter 10 questions, please answer these in a sentence or two in a separate lines

ZAP

ZAP #ZAP

New questions

Don't Let Questions or Concerns Hold You Back - Make a Free Inquiry Now!